VOD- Nagranie z warsztatu Strefy ERM
Wyzwania stawiane przed jednostkami służby ochrony zdrowia w zakresie KSC.
Chcesz obejrzeć nagranie z warsztatów?
W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny, aby zgłosić chęć otrzymania dostępu do nagrania. Następnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie – dostęp do materiału otrzymują wyłącznie przedstawiciele Szpitali i Uniwersytetów Medycznych, do których wyślemy e-mail z linkiem do nagrania VOD. Udział w STREFIE ERM DLA Szpitali i Uniwersytetów Medycznych jest całkowicie bezpłatny.
PROGRAM WARSZTATÓW
- Co to jest cyberbezpieczeństwo, cyberprzestrzeń? Definicja, dlaczego jest to istotne?
- Główne założenia i wymagania KSC.
- Obowiązki i wymagania stawiane przed jednostkami służby zdrowia.
- Audyt zgodności z KSC / KRI – dlaczego jest istotny?
- Ewolucja wymagań ustawy o KSC.
FORMULARZ REJESTRACYJNY
To wydarzenie już się odbyło. Wypełnij formularz i obejrzyj nagranie wideo:
Partnerzy Strefy ERM
O warsztatach Strefy ERM
Przygotowaliśmy kompleksowy program warsztatów, w czasie których poznasz najlepsze praktyki stosowane przez liderów w Szpitalach i Uniwersytetach Medycznych w obszarze zarządzania ryzykiem. W czasie spotkań warsztatowych poznasz od podszewki wszystkie reguły, jakimi rządzi się proces zarządzania ryzykiem.
Poruszymy wszystkie istotne z punktu widzenia Risk Managera zagadnienia, takie jak – zasady określenia celów i mierników ich realizacji oraz sposobów ich monitorowania. Zaprezentujemy gotowe rozwiązania w zakresie analizy ryzyka i rodzaju podejmowanych działań w celu zmniejszenia ryzyka niezrealizowania zadań. Przedstawimy wypracowane na zintegrowanej bazie ryzyka referencyjne oddające specyfikę funkcjonowania w jednostkach służby zdrowia.
Scenariusz warsztatów tworzony jest na podstawie realnych sytuacji i zdarzeń występujących w procesie zarządzania ryzykiem, oraz realnych potrzeb szkolonych osób. Przed rozpoczęciem warsztatów trenerzy ustalą informacje dotyczące specyfiki organizacji, a co za tym idzie – potrzeb uczestników.
Gościem specjalnym webinaru był Bartosz Marczewski, Kierownik Działu Informatyki Samodzielnego Publiczny Wojewódzki Szpitala Zespolonego w Szczecinie.
Poznaj naszych trenerów
Kierownik Działu Informatyki Samodzielnego Publiczny Wojewódzki Szpitala Zespolonego w Szczecinie (praktyk systemów HIS / RIS / PACS, orędownik i propagator budowania świadomości zagadnień security w organizacjach. Absolwent Politechniki Koszalińskiej i Uniwersytetu Szczecińskiego. Prywatnie miłośnik gór i zagorzały biegacz ultra.
Dla kogo?
Publikowane materiały i treści kierujemy do kierownictwa i kadry zarządzającej Szpitalami i Uniwersytetami Medycznymi. Uważamy, że również szefowie komórek oraz audytorzy wewnętrzni pracujący w Szpitalach i Uniwersytetach Medycznych odkryją dla siebie treści, które umożliwią im lepsze zrozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem w obszarze transakcji handlowych i bezpieczeństwa informacji.
Szczególnie do korzystania ze strefy zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z obszaru zarządzania ryzykiem w Szpitalach i Uniwersytetach Medycznych.
Ile kosztuje?
Udział w Strefie ERM dla Szpitali i Uniwersytetów Medycznych jest całkowicie bezpłatny. To inicjatywa PBSG w zakresie promowania i wdrażania najlepszych praktyk w zakresie zarządzania ryzykiem dla Szpitali i Uniwersytetów Medycznych oparta na tezie, że właściwie funkcjonujący proces zarządzania ryzykiem wspomaga zarządy firm w decyzjach dla zapewnienia efektywnego i ekonomiczne działania.
Bezpłatne konsultacje
W ramach projektu oferujemy 2 godziny bezpłatnych konsultacji* z przedstawicielami PBSG, w czasie którego ocenimy na ile Twoje rozwiązania są gotowe do wyzwań stojących przed organizacją oraz są zgodne z najlepszymi praktykami.
*Ilość godzin konsultacyjnych jest ograniczona, zatem zastrzegamy sobie możliwość do całkowitego zaprzestania świadczenia bezpłatnych konsultacji w każdym czasie, bez podania przyczyny.
Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!
ODKRYJ STREFĘ ERM
Obejrzyj nagranie z drugiego z cyklu warsztatów
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź program i uzyskaj dostęp do nagrania.