Webinar Akademii BCM
BCM - korzyści dla Twojej organizacji
Partnerzy Akademii BCM
PROGRAM WARSZTATÓW
Spotkanie ma charakter wywiadu z specjalnym gościem. Richard Knowlton, dyrektor wykonawczy Cambridge Cyber Centre, specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat w różnych częściach świata. Specjalizuje się na takich płaszczyznach jak: strategia korporacyjna, bezpieczeństwo cybernetyczne, polityka i zarządzanie ryzykiem. W rozmowie zostaną obszernie omówione tematy takie jak:
- Definicja oraz znaczenie Business Continuity Manager.
- Zmiany w BCM w Europie na przestrzeni ostatnich lat.
- Różnice w postrzeganiu BCM w różnych krajach świata.
- Poziom znaczenia BCM przez kadrę kierowniczą wyższego szczebla w organizacjach europejskich.
- Różnica pomiędzy BCM, a bezpieczeństwem.
- Rola międzynarodowych standardów w Zarządzaniu Ciągłością Działania.
- Znaczenie Dyrektywy NIS2 i Rozporządzenia DORA w Zarządzaniu Ciągłością Działania.
- Jak ważna jest certyfikacja.
- Jak ważne będzie utrzymanie koncentracji organizacji na centralnym znaczeniu BCM w przyszłości.
- Przykłady najlepszych praktyk BCM.
FORMULARZ REJESTRACYJNY
To wydarzenie już się odbyło. Wypełnij formularz i obejrzyj nagranie wideo:
Poznaj naszych trenerów
Prezes Richard Knowlton Associates i dyrektor wykonawczy Cambridge Cyber Centre. Richard spędził sześć lat jako dyrektor ds. bezpieczeństwa korporacyjnego grupy Vodafone, a wcześniej pracował w Mediolanie jako dyrektor ds. globalnych operacji bezpieczeństwa w Grupie UniCredit, największym banku w Europie Środkowo-Wschodniej. Richard jest honorowym dożywotnim członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Zarządzania Bezpieczeństwem (ISMA) i członkiem Komitetu ds. Wizji Przyszłości w Międzynarodowym Instytucie Odzyskiwania Katastrof (DRI) w Nowym Jorku. Zasiadał w zarządzie Internet Security Alliance (ISA) z siedzibą w Waszyngtonie oraz Commonwealth Cyber Crime Initiative. Richard pracował w brytyjskiej służbie zagranicznej, zanim zaczął pracować w sektorze prywatnym. Mieszka we Włoszech.
O warsztatach Akademii BCM
Przygotowaliśmy kompleksowy program warsztatów, w czasie których dowiesz się czym jest ciągłość działania. Poznasz najlepsze praktyki zarządzania ciągłością działania wypracowane przez doświadczonych specjalistów.
Podczas tej Akademii BCM skoncentrowaliśmy się na międzynarodowym podejściu do zarządzania ciągłością działania. Przedstawimy perspektywę eksperta, który zdobywał swoje doświadczenie przez lata pracy w organizacjach zagranicznych. Porównamy nasze podejście jako firmy operującej głównie na terenie Polski, ale też rosnącej w globalnym kontekście. Omówimy również wpływ nowych europejskich standardów, takich jak Dyrektywa NIS2 oraz Rozporządzenie DORA na BCM. Przedstawimy najlepsze praktyki w zarządzaniu ciągłością działania wraz z nowatorskim spojrzeniem na potencjalne zmiany w przyszłości.
Partnerzy medialni
Dla kogo?
Publikowane materiały i treści kierujemy do kierownictwa i kadry zarządzającej, szefów działów IT, pracowników odpowiedzialnych za ciągłość działania oraz utrzymanie funkcjonowania organizacji. Uważamy, że również zespoły techniczne i służby IT pracujące w organizacjach odkryją dla siebie treści, które umożliwią im lepsze zrozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem ciągłości działania dla systemów IT.
Szczególnie do korzystania ze strefy zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z obszaru zarządzania ciągłością działania w organizacjach.
Ile kosztuje?
Udział w Akademii BCM jest całkowicie bezpłatny. To inicjatywa PBSG w zakresie promowania i wdrażania najlepszych praktyk w zakresie zarządzania ciągłością działania oparta na tezie, że właściwie funkcjonujący proces wspomaga zarządy firm w decyzjach dla zapewnienia efektywnego i ekonomicznego działania.
Bezpłatne konsultacje
W ramach projektu oferujemy 2 godziny bezpłatnych konsultacji* z przedstawicielami PBSG, w czasie którego ocenimy na ile Twoje rozwiązania są gotowe do wyzwań stojących przed organizacją oraz są zgodne z najlepszymi praktykami.
*Ilość godzin konsultacyjnych jest ograniczona, zatem zastrzegamy sobie możliwość do całkowitego zaprzestania świadczenia bezpłatnych konsultacji w każdym czasie, bez podania przyczyny.
Informacje organizacyjne
Spotkania będą odbywać się on-line z użyciem udostępnionych przez PBSG danych do logowania do odpowiedniego programu. Nie będzie wymagana instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania na Państwa komputerach – stosowana przez nas technologia umożliwia uczestnictwo za pośrednictwem dowolnej przeglądarki. W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań.
Warsztaty realizowane są zgodnie z Księgą Standardów jakości usług szkoleniowych.
Poza tym:
- Warsztat to 1h spotkanie online w zamkniętym gronie. Organizowane są co najmniej trzy warsztaty.
- Możliwość poznania gotowych i praktycznych rozwiązań w zakresie zarządzania ciągłością działania.
- Prowadzący: Maciej Wiśniewski
- 0,00 PLN za uczestnictwo.
- Materiały webianaryjne (prezentacja).
- Po ukończeniu trzech webinariów (na żywo) uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w webinarze. Certyfikat jest wystawiany na prośbę uczestnika.
- Każde ze szkoleń zostanie przeprowadzone przez naszych specjalistów „na żywo” w formie wideo, a podczas szkolenia będzie istniała swobodna możliwość zadawania pytań.
- Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia rejestracji bez podania przyczyny (ilość miejsc jest ograniczona).
Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!
ODKRYJ AKADEMIĘ BCM
Obejrzyj nagranie z poprzedniego warsztatu
Sprawdź program i wypełnij formularz. Poczekaj na link do materiałów wideo, który prześlemy w wiadomości e-mail.