Licencjonowanie erisk

Sprawdź potężne narzędzie do zarządzania ryzykiem, zaprojektowane w celu wspierania doskonałej identyfikacji, monitorowania i raportowania ryzyka. Wypełnij formularz a będziesz mógł ocenić wersję demonstracyjną systemu do zarządzania ryzykiem.

On Premises
erisk na Twojej infrastrukturze
On Premises
Jednorazowa opłata

To model tzw. „tradycyjny”. Oprogramowanie jest instalowane na Twojej infrastrukturze. Twój dział IT odpowiada za utrzymanie całego niezbędnego sprzętu. Licencja w tym modelu oprogramowania jest rozliczana poprzez jednorazową opłatę.

Demo
Demo erisk
Demo
Bezpłatnie

Licencja Demo do celów testowych, specjalne skonfigurowana baza pozwala sprawnie ocenić funkcjonalności systemu erisk. Oceń potężne narzędzie do automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem.

Wdrożenie systemu do zarządzania ryzykiem

Współpraca z naszym zespołem zapewni Ci szybką i efektywną implementację narzędzia do zarządzania ryzykiem. Niezależnie od formy licencjonowania, którą wybierzesz przygotowana dla Ciebie wycena będzie obejmować usługi wdrożenia i późniejszego utrzymania oprogramowania.

  • Strategia zarządzania ryzykiem

  • Model procesu zarządzania ryzykiem

  • Dokumentacja zarządzania ryzykiem

  • Szkolenia z zarządzania ryzykiem

  • Optymalizacja procesu zarządzania ryzykiem

Sprawdź jak możesz używać systemu erisk:

Wypełnij formularz!

Chcesz dowiedzieć się ile może kosztować wdrożenie erisk w Twojej firmie?
Bardzo chętnie przygotujemy dla Ciebie dedykowaną wycenę. Podpowiemy jaka forma licencjonowania sprawdzi się najlepiej w Twojej organizacji. Podzielimy się naszymi doświadczeniem związanym z realizacją. Napisz do nas!

Oceń erisk

Odkryj wersję demonstracyjną oprogramowania do zarządzania ryzykiem