VOD - Nagranie webinarium

Ocena gotowości organizacji do NIS2 - strategie skutecznego działania

Zdobądź cenną wiedzę i przygotuj się na NIS2!

Czy Twoja organizacja wie, czy i jakie działania musi podjąć w związku z Dyrektywą NIS2? Czy jesteś świadomy, jakie zmiany są konieczne, aby spełnić nowe wymogi i uniknąć niepotrzebnych inwestycji?  

Obejrzyj nagranie z webinarium, gdzie krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces oceny gotowości Twojej organizacji do NIS2. Odkryj, które działania są niezbędne do spełnienia nowych wymogów i jak uniknąć niepotrzebnych wydatków. 

OTRZYMAJ DOSTĘP DO NAGRANIA:

Pierwszy krok: Wypełnij formularz rejestracyjny, aby uzyskać dostęp do nagrania.

Drugi krok: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link do wideo.

Trzeci krok: Zdobywaj wiedzę i stosuj ją w praktyce.

DOSTĘP JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Rozpocznij oglądanie teraz!

DLACZEGO WARTO?

  • Zyskaj jasność: Czy NIS2 dotyczy Twojej Organizacji? 

Poznasz, jak zidentyfikować wpływ Dyrektywy NIS2 na działalność Twojej firmy i określić zakres obowiązków. Omówimy znaczenie diagnozy i klasyfikacji związanej z NIS2 dla efektywnego planowania zmian oraz uniknięcia zbędnych wydatków na cyberbezpieczeństwo. 

  • Skuteczne audyty: Jak ocenić stan przygotowania

Dowiesz się, jak zorganizować audyt przygotowań do NIS2, aby zidentyfikować luki i obszary do doskonalenia. Zaproponujemy, jakie analizy warto wykonać i jak należy interpretować uzyskane rezultaty. 

  • Zarządzanie Ryzykiem i Plan Postępowania na zagrożenia 

Zapoznasz się ze sposobami tworzenia efektywnych planów zarządzania ryzykiem. Przedstawimy, jak analiza ryzyka może służyć jako fundament zabezpieczenia organizacji oraz jak podejść do reagowania na ewentualne zagrożenia. 

  • Przejrzysta Road Mapa NIS2: Twój Plan Działania  

Dowiesz się, jak wyselekcjonować kluczowe punkty wymagające szybkiej interwencji oraz jak rozplanować pracę nad nimi. Podzielimy się sposobami tworzenia Road Mapy, które będzie Twoim kompasem w zarządzaniu procesem dostosowania do NIS2. 

  • Strategiczny Raport: Klucz do Decyzji Zarządu  

Przekonasz się, jak raporty przekładają się na wsparcie procesów decyzyjnych, planowanie bezpieczeństwa cyfrowego, budżetowanie i zarządzanie ryzykiem. Wyjaśnimy, jak opracować strategiczne dokumenty, który stają się fundamentem dla decyzji zarządu i operacji IT. 

  • Oszczędności i Skuteczność: Dlaczego Ocena Gotowości jest kluczowa? 

Zrozumiesz, jak odpowiednia ocena gotowości może zaoszczędzić Twojej firmie znaczne środki i uniknąć operacyjnych zakłóceń. Przedstawimy proste i skuteczne kroki do zdefiniowania Twoich potrzeb i zaplanowania niezbędnych zmian. 

PARTNERZY:

Poznaj naszych prelegentów

Jacek Knopik
Ekspert i praktyk zarządzania ryzykiem. Lubi wyzwania i umiejętnie łączy świat IT z wymaganiami prawnymi i normatywnymi. Posiada bogate doświadczenie. Realizował i kierował wieloma projektami w dziedzinach zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwem informacji oraz cyberbezpieczeństwem. Wdraża i wspiera rozwój narzędzia do zarządzania ryzykiem e-risk. Dodatkowo dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonat i trener wioślarstwa.
Tomasz Borkowski
Dyrektor Sprzedaży, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, z wykształcenia ekonomista ze specjalizacją w obszarze ekonomii menadżerskiej. Posiada certyfikat Risk Manager ISO 31000. Z branżą IT jest związany od ponad 8 lat. W swojej codziennej pracy pomaga klientom z różnych gałęzi w poprawie bezpieczeństwa IT, a także automatyzacji procesów zarządzania ryzykiem. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji, w których brał również udział jako prelegent. Koordynuje projekty zarówno w organizacjach z branży biznesu jak i administracji publicznej. Często bierze udział w spotkaniach dla kadr kierowniczych w trakcie których prezentuje funkcjonalności systemów informatycznych oraz doradza w zakresie projektów konsultingowych. Od 2016 roku pracował w PBSG jako Key Account Manager rozwijając swoją wiedzę oraz stale wspierając swoich klientów. Od 2023 roku już jako Dyrektor Sprzedaży rozwija własny zespół. Prywatnie lubi spędzać czas grając w siatkówkę plażową oraz jeżdżąc rowerze, pasjonat historii z szczególnym uwzględnieniem XX wieku. Mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał lata temu z wielkopolskich mazur słynących z pięknej przyrody – Zbąszynia.
Izabela Selwestruk
Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studiów podyplomowych: Audytor systemów informatycznych na Polskiej Akademii Nauk w Warszawie oraz Informatyka na Politechnice Białostockiej. Ekspert w dziedzinie: prowadzenia kontroli instytucjonalnej w administracji rządowej, bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w administracji rządowej (w tym również kierownicze) w obszarach prowadzenia postępowań kontrolnych, prowadzenia audytów BI oraz w zakresie organizacji szkoleń z zakresu metodyki prowadzenia kontroli, prowadzenia audytu czy analizy ryzyka. Uczestniczyła we wdrażaniu systemu zarządzania bezpieczeństwa informacji. Pracując w administracji dzięki swojej wytrwałej pracy otrzymała mianowanie na urzędnika służby cywilnej. Aktualnie pracuje w PBSG jako konsultant ds. SZBI, KSC oraz ciągłości działania. Obecnie swoje zainteresowania zawodowe skupia w obszarze bezpieczeństwa informacji, w tym cyberbezpieczeństwa. Prywatnie uwielbia jazdę motocyklem oraz udział w biegach ultra, w tym również górskich. Uczestniczyła w półmaratonach, maratonach, biegach 50km. Planuje start w biegach 100 i 150 km. Marzeniem jej jest wzięcie udziału w biegu UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc).
Marcin Kowalczyk
Absolwent wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Certyfikowany ITIL Expert. W trakcie wieloletniej współpracy z firmą PBSG świadczył usługi doradcze, analityczne i szkoleniowe w zakresie wdrażania, doskonalenia i optymalizacji systemów zarządzania usługami IT w oparciu o najpopularniejsze międzynarodowe standardy. Ekspert w dziedzinie zarządzania usługami IT, bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania i zarządzania ryzykiem w obszarze bezpieczeństwa informacji. Pełni rolę kierownika projektu i konsultanta wiodącego w projektach budowy systemów zarządzania, testach penetracyjnych oraz projektach wdrożeniowych specjalistycznych narzędzi informatycznych wspierających procesy IT oraz bezpieczeństwo informacji. W swojej dotychczasowej karierze zrealizował z sukcesem ponad 300 projektów wdrożeniowych oraz przeprowadził ponad 100 szkoleń. Prelegent na licznych konferencjach poświęconych tematyce zarządzania usługami IT, bezpieczeństwa informacji i Governance.
Maciej Klichowski
Absolwent kierunku Zarządzanie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ze specjalizacją handel i marketing. Specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako sales manager. Ze sprzedażą związany od zawsze. W PBSG pracuje jako account manager, gdzie dalej rozwija swoje umiejętności handlowe. Nerd i sportowiec w jednej osobie. Od najmłodszych lat związany z konińskim klubem sportowym. Prywatnie aktywność sportowa i rozwój osobisty to to co go pochłania. Obecnie mieszka w Poznaniu, do którego przyjechał po opuszczeniu rodzinnego miasta – Konina.
Adriana Dziatkowiak
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Certyfikowany audytor wiodący ISO 22301, Menadżer Ryzyka ISO 31000, audytor wewnętrzny ISO 9001, ISO 27001. Świadczy usługi doradcze, analityczne i szkoleniowe w zakresie wdrażania, doskonalenia i optymalizacji systemów zarządzania ryzykiem, ciągłością działania, bezpieczeństwa informacji w oparciu o najpopularniejsze międzynarodowe standardy. Ekspert w dziedzinie zarządzania ryzykiem w obszarach bezpieczeństwa informacji, zarządzania jakością, ciągłości działania, kontroli zarządczej, przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym i nadużyciom, modelowania procesów. Pełni wiodącą rolę w projektach wdrożeniowych specjalistycznych narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie ryzykiem (e-risk). W swej dotychczasowej karierze zrealizowała z sukcesem ponad 130 projektów wdrożeniowych oraz przeprowadziła ponad 250 szkoleń w organizacjach sektora prywatnego oraz jednostkach administracji rządowej i samorządowej.

Zainteresowaliśmy Cię? Czas na Twój ruch!

Zrozumienie Dyrektywy NIS2 oraz Rozporządzenia DORA - Bezpieczeństwo Cybernetyczne w Europie

Zdobądź cenną wiedzę! Obejrzyj nagranie z webinarium!